başlık ara
sıralama seçeneği
alfabetik karma
yeni-eski saatli
tarihe göre
/ /

yazar entryleri

30 saat derse dayanabiliyor musunuz


başlık içinde ara
sağda solda paylaş
bu başlığın görselleri bu başlığın görseli yok
 1. Ek ders parası olarak güzel ama ben 30 saat derse dayanamıyorum. Ne yapacağım bilmiyorum. Artık tukendigimi hissediyorum. Verimli de olamıyorum. Artık aynı şeyleri tekrarlamaktan midem bulanıyor.

  (nuray, 5.10.2014 22:20 ~ 06.10.2014 20:17)

 2. büyük ihtimal daha genç olduğunuz için böyle hissediyorsunuzdur. bir süre geçtikten sonra vücudunuz bu tempoya alışıyor hatta ek ders almadığınızda bile kendinizi boşta kalmış gibi hissediyorsunuz.

  (hayat bir sinavdir, 5.10.2014 22:52)

 3. Yeni başbakanımızın defterinde de öğretmenler yok ! 12 yıl sonra başbakan değişince sevindik, belki öğretmenleri hatırlar diye ama nafile ! Bizden çok daha iyi durumda olan akademisyenlere zam yapacak. Hakim ve savcılara da hakeza. Sanırım öğretmenler yine nasihat alacaklar veya zılgıt !

  (kaf, 6.10.2014 21:08)

 4. Ben zorlanmıyorum. Boş dersler bana daha zor geliyor. Elbet insan yoruluyor ama mesleğinizi severseniz ve zevk alarak ders anlatırsanız, kimi zaman dersten daha enerjik çıkabiliyorsunuz. En azından ben öyle oluyorum.

  (hayatmatematiktenibaretdegil, 6.10.2014 22:55)


meb sözlük - 2014

hakkında | iletişim | sitemap | RSS

MebSözlük.com sitesi; hiçbir kurum, kuruluş, parti, sendika veya derneğin sempatizanı veya bunların üyesi değildir. Bu sebeple de hiç kimsenin savunucusu veya karşıtı değildir. MebSözlük.com sitesi; Telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir. Yayınlanan yazıların tamamı üyelerimize ait olup, bilgiyi paylaşmak ve insanlara faydalı olmak dışında hiçbir gayemiz yoktur. MebSözlük.com sitesi içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden MebSözlük.com ekibi ile irtibata geçiniz.2017
yukarı çık