4 yılını dolduran okul müdürü

  yeni tasarıda 4 yıllık idrecilik görevi olanların görevleri 2013-2014 eğitim öğretim yılı sonunda otomatik olarak biter diyor.

  ya yeniden görevlendirilecekler ya da öğretmenliğe dönecekler. peki yeniden görevlendirilen okul müdürleri aynı okula görevlendirilecek mi yoksa rotasyon gibi başka bir okula mı görevlendirilecekler?

  eğer aynı okula tekrar görevlendirilemeyecekse bu bir ceza kesimi gibi olmayacak mı?  Share on Google+
 • evet hocam aynen mecburi rotasyon gibi olacak aynı okulda kalamayacaksınız. eğer idareci olarak devam etmenizi isterseler başka bir okula görevlendirecekler. istemezseler zaten biliyorsunuz aynı okulda öğretmen olarak devam edeceksiniz

 • yani artık şu espiriyi rahatça kullanabileceğim öylemi. Bak müdür senin o makamda günlerin sayılı:)))

 • bu konuda net bir şey henüz yok ama bakanlık mantıken hem rotasyonu hem de bu işi aynı anda ortadan çıkarayım diye düşünürse öyle olur. ki en mantıklısı da budur 4 yılda bir herkesin görevi biteceğine göre rotasyon süresi de 4 yıldan az olamayacağına göre çok büyük bir ihtimalle bu şekilde olacaktır.
  benim en çok şaşırdığım nokta artık müdür ve müdür yardımcılığı diye bir sınavın olmayacak olması :)

 • Sınav olmadığında ölçüt hizmet puanı mı olacak hocam ve ya yüksek lisans gibi ayrıcalıklara sahip olanlar mı? Dört yıl bir okulda bir şeyler başarabilmek için çok az bir süre değil mi sizce de? Tamam herkesin bir gün müdür olabileceği günlerin gelmesi ve müdürlerin egolarının inmesi öğretmene insan gibi davranması açısından iyi oladu bu iş de yinede düşündürüyor. Eğitim camiası torpil kaynayacak malum bu devirde herkesin bir arkası bir torpili var.

 • ben müdür yardımcısıyım bu gün okul müdürmüz 4 yılını dolduran okul müdürlerinin durumunun nisan ve mayıs aylarında belli olacağını söyledi.
  en geç mayıs ayı içerisinde ilçe milli eğitim hangi müdürlerin kalacağını hangilerinn gideceğini belirleyip duyuracak dedi.
  yani böylelikle görev süresi bitmeden herkes gidecek mi kalacak mı haberi olacakmış dediğine göre

 • nisan mayıs mı çok geç ya bir öğrenseydik şu işi diyorum, hani müdürüme ona göre muamele yapacağım. gidecekse eğer söyleyecek iki çift lafım var kalacaksa hiç çekemem nazını niyazını bekletirim artık, bir kaç yıl daha tutatım içimde ne olacak?

 • hade hepimize geçmiş olsun cumhurbaşkanı da onayladı
  artık okulda nasıl düzen sağlayacağız hiç bilmiyorum
  sabah gidip odama girecem ve hiç bir şeyle ilgilenmeyecem. çünkü eminim ki beni müdür yapmazlar bir daha

 • bu gün resmi gazete de yayınlandı artık geri dönüşü yok bu gün itibariyle hepimizin görevi bitmiştir. 30 hazirana kadar geçici olarak sadece koltuk boş kalmasın diye bakıyoruz okul müdürlüğüne

 • maalesef biz karşıt görüşlü müdürlerin son ayları olacak. hepimize koca bir geçmiş olsun diliyorum. sadece biz okul müdürleri değil milli eğitimin pek çok kademesindeki müdürler de görevlerini bırakacaklar. merakla bekleyeceğim koltuğumu ve okulumu kime bırakacağımı.

 • 1 2
          

  cevap ekleyin / yorum yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Doğrulama kodu : + 2 = 4

benzer içerikler

şu anda, incelediğiniz " 4 yılını dolduran okul müdürü " başlıklı içerik ile benzer başlıklar:

a