başlık ara
sıralama seçeneği
alfabetik karma
yeni-eski saatli
tarihe göre
/ /

yazar entryleri

4 yılını dolduran müdürlerin değişmesi


başlık içinde ara
sağda solda paylaş
bu başlığın görselleri bu başlığın görseli yok
 1. mecliste sunulan kanun tasarısında 4 yılını doldurmuş idarecilerin açığa alınması var. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz arkadaşlar.

   

  bazı açılardan dinamik yapının oluşturulması bence faydalı olacaktır.

  (admin, 2.8.2014 01:33)

 2. ben tasarıyı destekliyorum. ancak okullardaki idareciler ve öğretmenler için şöyle bir uygulama olması daha sağlıklı. Çoğu kamu kurumunda olduğu gibi okul idarecilerinde de ülke dereceli bölgelere ayrılıp rotasyonlar kesnlikle il içi değil il dışında dereceli bölgelere göre olmalı. bu nazaran da idarecilerin maaşları düzenlenmeli.

  (admin, 2.8.2014 01:33)

 3. kadrolaşma amaçlı yapılan bir uygulama meyvelerini yine sözde temizlemeye uğraştıkları mensuplar olacaktır.

  (admin, 2.8.2014 01:33)

 4. Filler oynaşırken ezilen hep çimenler olur. ..

  (admin, 2.8.2014 01:33)

 5. Haktır, lazımdır , gerçekleşirse çok dua edeceğim. Bıktık müdürlerin bilmiş tavırlarından koltuk sevdalarından. Makam düşkünlüklerinden.

  (admin, 2.8.2014 01:33)

 6. Değişmeyen tek şey değişimdir. Değişim iyidir , candır AMA Adalette mülkün temelidir be aga .

  (admin, 2.8.2014 01:33)

 7. bence haksızlık bu adamlar 4 yıl için mi sınava girdi. bu arada idareci değilim. bir de kadrolaşma adına yapılan bir uygulama olduğu için de yanlış bence

  (admin, 2.8.2014 01:33)


meb sözlük - 2014

hakkında | iletişim | sitemap | RSS

MebSözlük.com sitesi; hiçbir kurum, kuruluş, parti, sendika veya derneğin sempatizanı veya bunların üyesi değildir. Bu sebeple de hiç kimsenin savunucusu veya karşıtı değildir. MebSözlük.com sitesi; Telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir. Yayınlanan yazıların tamamı üyelerimize ait olup, bilgiyi paylaşmak ve insanlara faydalı olmak dışında hiçbir gayemiz yoktur. MebSözlük.com sitesi içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden MebSözlük.com ekibi ile irtibata geçiniz.2018
yukarı çık