başlık ara
sıralama seçeneği
alfabetik karma
yeni-eski saatli
tarihe göre
/ /

yazar entryleri

2014 yerel seçimlerinden sonra pazartesi günü okullar tatil mi


başlık içinde ara
sağda solda paylaş
bu başlığın görselleri bu başlığın görseli yok
 1. 2009 seçimlerinde okullar tatil edildi seçimlerin ertesi günü acaba bu seçimde de tatil edilecek mi öğretmenlerim?

  ilçe seçim kuruluna gitmişken bi sorayım dedim okullar seçimlerin ertesi günü tatil oacak mı diye. müdür yok öyle bir şey diye bir cevap verdi.

  bu tatil olup olmayacağına hangi makam ya da mevki karar veriyor acaba 2009'dan hatırlayanınız var mı

  (admin, 2.8.2014 01:34)

 2. şimdiye kadar yapılan bütün seçimlerin ertesi günü okullar tatil edilmiştir. çünkü okullar ertesi gün için eğitim öğretime hazır hale getirilemeyecek kadar çok kirletilip dağıtılıyor.
  hem hemen hemen bütün öğretmenelrin sandıklarda görevli oldukları da hesaba katılırsa tatil olması mecburiyet gibi bir şey

  (yunuscer, 2.8.2014 01:34)

 3. Yok hocam ya tatil etmezler diye düşünüyorum okullarda eskisi gibi değil bir sürü temizlik görevlisi çalışıyor artık. Okullar hazır edilir eğitim öğretim faaliyetleri aksamaz.

  (osmcemkaya, 2.8.2014 01:34)

 4. kesinlikle tatil tatil olmama gibi bir durum yok bu tarihe kadar bütün seçimlerden sonra ertesi gün tatil edildi
  ek derslere gelince de ek dersler kesilmez çünkü bütün öğretmenler idari izinli sayılır yani üzerlerindeki ek ders görevlerini yapmış sayılırlar.

  (uzerku, 2.8.2014 01:34)

 5. var ya öyle bir yazı gelise okula mutluluktan uçacağım ayıptır söylemesi tam o güne veli toplantısı koymuştum da :)

  (guzerh, 2.8.2014 01:34)

 6. Kesindir sayın hocalarım. gerek öğretmenlerin bir çoğunun seçimlerde görevli olmalarından doacak yorgunlukları, gerekse seçim merkezi olan okullarımızın temizliği vs. işlemleri için vakit gerekliliğinden ötürü pazartesi günü tatildir.
  net bir açıklama olmuştur umarım.

  (fulyaturan, 2.8.2014 01:34)

 7. bu habere benim kadar sevinen yoktur herhalde nasıl mutlu oldum anlatamam arkadaşlar. müdür beye sorduğumda henüz bir yazı gelmedi tatil olmayabilir demişti. aranızda müdür var mı bilmiyorum ama haber kaynağına en içten duygularımla inanmak istiyorum.

  (fundaa, 2.8.2014 01:34)

 8. sadece seçimde görevli öğretmenlere mi tatil yoksa bütün okullar mı tatil olacak

  (iipekgozcu, 2.8.2014 01:34)

 9. bütün öğretmenlere tatil arkadaşlar. seçimde görevli ya da görevli değil diye bir ayrım yok.
   
  şimdiye kadar bütün seçimlerin ertesi tatil olmuştur zaten yine tatil

  (ferty, 2.8.2014 01:34)

 10. arkadaşlar elbetteki tatildir bugüne kadar hep tatil olmuştur. öğretmenlerin çok geç satlere kadar çalışması ve okulların pisliği bu durumu doğurmaktadır. seçimde görevli olmayan öğretmenler için de tatildir. sevinebilirsiniz.

  (mustufyel, 2.8.2014 01:34)


meb sözlük - 2014

hakkında | iletişim | sitemap | RSS

MebSözlük.com sitesi; hiçbir kurum, kuruluş, parti, sendika veya derneğin sempatizanı veya bunların üyesi değildir. Bu sebeple de hiç kimsenin savunucusu veya karşıtı değildir. MebSözlük.com sitesi; Telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir. Yayınlanan yazıların tamamı üyelerimize ait olup, bilgiyi paylaşmak ve insanlara faydalı olmak dışında hiçbir gayemiz yoktur. MebSözlük.com sitesi içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden MebSözlük.com ekibi ile irtibata geçiniz.2018
yukarı çık