2014 yerel seçimlerinden sonra pazartesi günü okullar tatil mi

  2009 seçimlerinde okullar tatil edildi seçimlerin ertesi günü acaba bu seçimde de tatil edilecek mi öğretmenlerim?

  ilçe seçim kuruluna gitmişken bi sorayım dedim okullar seçimlerin ertesi günü tatil oacak mı diye. müdür yok öyle bir şey diye bir cevap verdi.

  bu tatil olup olmayacağına hangi makam ya da mevki karar veriyor acaba 2009'dan hatırlayanınız var mı  Share on Google+
 • şimdiye kadar yapılan bütün seçimlerin ertesi günü okullar tatil edilmiştir. çünkü okullar ertesi gün için eğitim öğretime hazır hale getirilemeyecek kadar çok kirletilip dağıtılıyor.
  hem hemen hemen bütün öğretmenelrin sandıklarda görevli oldukları da hesaba katılırsa tatil olması mecburiyet gibi bir şey

 • Yok hocam ya tatil etmezler diye düşünüyorum okullarda eskisi gibi değil bir sürü temizlik görevlisi çalışıyor artık. Okullar hazır edilir eğitim öğretim faaliyetleri aksamaz.

 • kesinlikle tatil tatil olmama gibi bir durum yok bu tarihe kadar bütün seçimlerden sonra ertesi gün tatil edildi
  ek derslere gelince de ek dersler kesilmez çünkü bütün öğretmenler idari izinli sayılır yani üzerlerindeki ek ders görevlerini yapmış sayılırlar.

 • var ya öyle bir yazı gelise okula mutluluktan uçacağım ayıptır söylemesi tam o güne veli toplantısı koymuştum da :)

 • Kesindir sayın hocalarım. gerek öğretmenlerin bir çoğunun seçimlerde görevli olmalarından doacak yorgunlukları, gerekse seçim merkezi olan okullarımızın temizliği vs. işlemleri için vakit gerekliliğinden ötürü pazartesi günü tatildir.
  net bir açıklama olmuştur umarım.

 • bu habere benim kadar sevinen yoktur herhalde nasıl mutlu oldum anlatamam arkadaşlar. müdür beye sorduğumda henüz bir yazı gelmedi tatil olmayabilir demişti. aranızda müdür var mı bilmiyorum ama haber kaynağına en içten duygularımla inanmak istiyorum.

 • sadece seçimde görevli öğretmenlere mi tatil yoksa bütün okullar mı tatil olacak

 • bütün öğretmenlere tatil arkadaşlar. seçimde görevli ya da görevli değil diye bir ayrım yok.
   
  şimdiye kadar bütün seçimlerin ertesi tatil olmuştur zaten yine tatil

 • arkadaşlar elbetteki tatildir bugüne kadar hep tatil olmuştur. öğretmenlerin çok geç satlere kadar çalışması ve okulların pisliği bu durumu doğurmaktadır. seçimde görevli olmayan öğretmenler için de tatildir. sevinebilirsiniz.

 • 1 2
          

  cevap ekleyin / yorum yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Doğrulama kodu : 3 − = 1

benzer içerikler

şu anda, incelediğiniz " 2014 yerel seçimlerinden sonra pazartesi günü okullar tatil mi " başlıklı içerik ile benzer başlıklar:

a