2014 te müdür yardımcılığı sınavı olacak mı

  2014 yılında müdür ve müdür yardımcılığı sınavı olacağına yönelik çok fazla duyum var arkadaşlar. düşünce ve aldığımız duyumları paylaşalım arkadaşlar.  Share on Google+
 • Bu sorunun cevabını şu anda hiç kimse bilmiyor hocam. Ama size şu açıklamayı yapabilirim: en son çıkan yönetici atama yönetmeliğine göre sınava dayalı atamalar mayıs ve haziran aylarına yapılacaktır diyor. Bu durumda eğer 2014 yılında bir sınav yapılacaksa mutlaka nisan ayından önce yapılması gerekiyor. çünkü sınavın açıklanması, illerin duyuruya çıkması derken ancak mayıs ve haziran aylarına yetiştirilir.

 • aralık ayında herkes bir anda gaza geldi. bütün forumlarda nisan ayında sınav olacak diye bağırıyordu herkes. ben de gittim yetmiş lira verdim pegemin iki kitabını aldım. kitabı açıp içindekiler kısmına bile bakmadım.
  motive olamıyorum çünkü, sınav tarihi belli değil çünkü, belki hiç olmayabilir çünkü...
  şu sınavın tarihini söylemek çok mu zor ya!!

 • bu sene mart ve nisan aylarında kesinlikle yeni sınav yapılmalı. zira benim bulunduğum ilde sınav puanı olup da atanamayan kalamdı.
  bilindği gibi yeni yönetmeliğe göre sınava dayalı atamalar mayıs ve haziran aylarında yapılacaktır. yani bu maddeye göre benim bulunduğum ilde mayıs ve haziran aylarında yapılacak sınava dayalı atamalarda hiç kimse tercih veremeyecektir.
  türkiyenin şu an bir çok ilinde puanı olup da atanamayan idareci adayı kalmadı. mutlaka bu mart nisan aylarında sınav olacaktır arkadaşlar. çalışmayı bırakmayın kesinlikle şimdiden çalışın çünkü bir ay kala sınav duyurusu yapıldığı zaman konuları yetiştiremeyeceksiniz.
  son sözüm: kesinlikle baharda yeni müdür ve müdür yardımcılığı sınavları var arkadaşlar.

 • bu görüşü kesinlikle reddediyorum. ne demek ya barajı geçip de atanamayan kimse kalmadı. benim 82 puanım var hala daha atama bekliyorum ve benim gibi çok kişi var yaşadığım yerde. bizleri atamadan yeni bir sınav yapılması ne kadar hakka ve adalete uygun olur söyler misiniz.
  mayıs ve hazirandaki sınava dayalı atamalar kesinlikle eski sınav puanıyla olacaktır. şu anda yeğitekin sınav gibi bir planı da yok zaten. neden herkes sınav tellallığı yapıyor anlamış değilim. yayın evleriyle anlaşmalı mısınız nedir

 • bu güne kadar o yüksek dediğiniz puanı neden kullanmadınız hocam! yer beğenmediniz değil mi! herkes yüksek puanlarla kenardaki kıyıdaki okullara giderken siz kendinizi uyanık saydınız değil mi! şimdiye kadar keyfiniz istemedi de şimdi istedi değil mi!
  yok öyle bir kural hocam bekleyen bir iki kişi var diye sınav yapılamaz demek ne demektir ya. kpss'de atanamayan var deyip yeni sınav yapmamak olur mu hiç. ne kadar saçma değğil mi?
  2014 te müdür ve müdür yardımcılığı sınavı olur mu olmaz mı bilmem ama benim hala puanım var ben atanmadım o yüzden de yeni sınav olmamalı demek ergenlerin kurabileceği bir mantık

 • bizim sendikanın il başkanı kesinlikle martta ya da nisan başlarında sınavın olacağını söyledi. ben kitap aldım ufaktan ufağa çalışmalara başladım. konular çok geniş arkadaşlar mutlaka şimdiden çalışmaya başlayın derim. sınav açıklandıktan sonra mümkün değil konuları yetiştiremezsiniz. bakanlığın sınav duyurusunu da şubat ayında yapacağını söyledi. her kese başarılar diliyorum

 • illerde puanı olan kimse kalmadı diye bir şey yok hocam. hala 80 puanın üzerinde bekleyenler var. ha bunlar niye beklemişler, amaçları nedir bunu bilemem ama bizim ilin listelerini incelediğimde bekleyen bayağı kişinin olduğunu görüyorum.

  bilmiyorum belki de bunlar hiç idareci olmak istemeyenlerdir. belki de hiç tercih vermeyeceklerdir

 • olur olur siz bekleyin :)
  yahu mart ayına şurde ne kaldı ki allah aşkına arkadaşlar ya. sınav olacak olsa şimdiye kadar sendikalara haber gitmez miydi ya, şimdiye kadar bilgi sızdırmış olmazlar mıydı ya.
  sizleri hayal dünyasından çıkıp, gerçekçi olmaya davet ediyorum

 • sınav mınav yok arkadaşlar kimse boşuna beklemesin ortada bu kadar mahkeme kararı bu kadar iptal varken siz nasıl sınav bekliyorsunuz allah aşkına.
  bakın buraya yazıyorum en erken müdür ve müdür yardımcılığı sınavı 2015 mart-nisan aylarında olacak

 • 1 2 3 6
          

  cevap ekleyin / yorum yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Doğrulama kodu : 9 + 7 =

benzer içerikler

şu anda, incelediğiniz " 2014 te müdür yardımcılığı sınavı olacak mı " başlıklı içerik ile benzer başlıklar:

a